Oto pełen program Festiwalu:
Dziedziniec Pałacu pad Baranami
- 03.07 Aga Zaryan & Szymon Mika
- 04.07 Wojciech Karolak Trio
- 05.07 Kwartet Jana Ptaszyna Wróblewskiego
- 11.07 Marek Napiórkowski Band
- 12.07 Dorota Miśkiewicz & Marek Napiórkowski
- 17.07 Stanisław Sojka recital
- 18.07 Krystyna Prońko recital
- 24.07 Adam Bałdych – Pasquale Stafano – Gianni Iorio
- 25.07 Adam Bałdych & Paweł Kaczmarczyk
- 31.07 Laboratorium
- 01.08 Spektakl muzyczny „Dziady, High Definition feat. Igor Boxx
- 02.08 Grażyna Auguścik & Jarosław Bester
Piwnica pod Barnami
- 06.07 Old Metropolita Band
- 07.07 Jazz Band Ball Orchestra
- 08.07 Yumi Ito & Szymon Mika
- 09.07 Krzysztof Ścierański Band
- 10.07 Little Egoists
- 13.07 Lora Szafran
- 14.07 New Bone
- 15.07 Andrzej Olejniczak & Dominik Wania Trio
- 16.07 Adam Kawończyk Kwartet
- 19.07 Jorgos Skolias & Dominik Wania
- 20.07 Bernard Maseli
- 21.07 Mariusz Bogdanowicz Sekstet
- 22.07 Trio Włodzimierza Nahornego
- 23.07 Marek Bałata & Dominik Wania
- 26.07 Piotr Orzechowski & Kuba Więcek
- 27.07 Ewa Uryga & band
- 28.07 Boba Jazz Band
- 29.07 Wojciech Myrczek & Paweł Tomaszewski
- 30.07 Krzesimir Dębski & Tadeusz Sudnik
Harris Piano Jazz Bar
- 03.07 Escaubei & Tomasz Nowak Quartet
- 04.07 Hot Swing
- 05.07 Mirosław Sitkowski Quintet
- 06.07 jam session
- 07.07 Marian Pawlik Quartet
- 08.07 Yarosh Organ Trio & Dominik Wania
- 09.07 Jacek Chruściński Quartet
- 10.07 Ireneusz Pałac Sextet
- 11.07 Tomasz Chyła Quintet
- 12.07 Kochan/Wania/Prucnal Trio
- 13.07 jam session
- 14.07 Andrzej Olejniczak & Organ Spot Trio
- 15.07 Ilona Damięcka Trio
- 16.07 Karol Dobrowolski Trio – Django Tribute
- 17.07 Funk de Nite
- 18.07 Soul Finger
- 19.07 Adam Szabas Kowalewski Trio
- 20.07 jam session
- 21.07 Tribute to Aderlay Quartet
- 22.07 Mateusz Gawęda Trio
- 23.07 Pasquale Stafano-Gianni Lorio
- 24.07 Szymon Mika Trio
- 25.07 Patrycjusz Gruszecki Trio
- 26.07 Tribute to Muniak Quartet
- 27.07 jam session
- 28.07 Silvan Joray Trio
- 29.07 Orchestra Dedicated Groborz&Cronies
- 30.07 Electric Shepard
- 31.07 Kuba Płużek Quartet
- 01.08 Max Klezmer Band
- 02.08 AMC Trio
- 04.08 Mateusz Pałka Trio
Piec Art
- 06.07 Paweł Kaczmarczyk
- 07.07 Kuba Stankiewicz
- 08.07 Bogdan Hołownia
- 09.07 Mateusz Pałka
- 10.07 Joachim Mencel
- 11.07 Dominik Wania
- 12.07 Kasia Pietrzko
Scena Młodych w Pracowni pod Baranami
- 09.07 Jazzbaja
- 16.07 Kamila Drabek Tercet
- 23.07 Miłosz Bazranik Trio
- 30.07 Niedbała/Sikora/Przewoźnik Trio
Alchemia
- 08.07 Adam Pierończyk Trio
- 20.07 Bracia Oleś
- 01.08 Sketchbook Quartet