◄ Powróć

Joanna Duda Trio - Quality Jazz Live vol 7

POD NASZYM PATRONATEM 
 
 22 marzec 20:00
Quality Studio - recording and sound production

W ramach 7. odsłony cyklu Quality Jazz Live będziecie mieli okazję usłyszeć nowy skład Joanny Dudy - Trio z Maksem Andrzejewskim na bębnach i Maksem Muchą na kontrabasie. Jest to spotkanie przygotowujące zespół do tegorocznych targów Jazzahead! w Bremie, gdzie Joanna Duda Trio zagra jako jeden spośród z ośmiu wybranych zespołów na showcase Polish Night.

Joanna Duda Trio to projekt o charakterze akustyczno - elektronicznym, wykorzystującym klasyczny skład instrumentalny (fortepian, kontrabas, bębny) oraz różnorakie sample.  


Joanna Duda - pianistka, kompozytorka, artystka wizualna. Powołała do życia między innymi J=J, Bambuko, AuAuA, Miód. Od ośmiu lat współpracuje z Wojtek Mazolewski Quintet (platynowa płyta „Polka" i złota „Chaos Pełen Idei"). Wykonuje także współczesną muzykę klasyczną z Lutosławski Piano Duo i Mischą Kozłowskim (płyta "Unchained" z kompozycjami Juliusa Eastmana wyróżniona przez magazyn pizzicato oraz nominowana do International Classical Music Awards 2016 ). Koncertuje na całym świecie; zapraszana na koncerty solowe między innymi do Paryża, Pragi, Tokio, Bukaresztu. Z projektami muzycznymi i teatralnymi grała w takich krajach, jak Izrael, Turcja, Chiny, Grenlandia, Singapur, Rosja, Wielka Brytania, Japonia, Indie i wiele innych.
Jako osoba wiecznie poszukująca nowych form ekspresji artystycznej, Joanna zajmuje się też video - artem i instalacjami multimedialnymi. 

Max Andrzejewski - bębniarz i kompozytor osiadły w Berlinie. Studiował w MHS Cologne i Jazz Institut Berlin. Tworzy zarówno solowe projekty (projekt Hütte zdobył jedną z największych jazzowych nagród w Niemczech - Neuer Deutscher Jazzpreis), jak i zespoły: rockowy duet PRANKE i Expressway Sketches. Współpracuje też z Traumton, Act, Pirouet, Wizmar, Unit i wielu innymi projektami. Porusza się pomiędzy estetyką jazzową, rockową, improwizowaną, współczesną.
Koncertował w takich krajach, jak Azerbejdżan, Izrael, Rosja, Kuba, USA, Czechy, Portugalia, Włochy, Holandia, Egipt, Austria, Serbia, Szwajcaria, Qatar.

Maksymilian Mucha - kontrabasista, kształcił się na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz w Jazz Institut Berlin. Współpracował z wieloma artystami różnych scen, koncertuje m.in. z Christianem Scottem, Mateuszem Pospieszalskim, Loganem Richardsonem, Adamem Strugiem, Dominikiem Wanią czy chórem Monodia Polska. Występował na wielu festiwalach w Europie i poza: Moers Festival, Cully Jazz, Coastal Jazz Festival i wiele innych.

bilety: 30 pln
Możliwość zakupienia biletów na wejściu.
Rezerwacja biletów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Strona WWWhttps://www.facebook.com/events/412765979151892/
AddresKonwiktorska 7, 00-216 Warszawa
 
 

Dostępne terminy

 • 22 marzec 20:00

Powered by iCagenda

NAJNOWSZE WYDANIE

JazzPRESS

WIESZ O CIEKAWYM KONCERCIE?
NAPISZ DO NAS

ARCHIWUM

O NAS

 • RadioJAZZ.FM
 • Fundacja EuroJAZZ
 • JazzPRESS. Bezpłatny e-miesięcznik o jazzie i muzyce improwizowanej. Wydawcą JazzPRESSu i RadioJAZZ.FM jest Fundacja EuroJAZZ.
 • Zapraszamy do współpracy autorów, dziennikarzy - kontakt

KONTAKT

 • Redakcja miesięcznika
 • Piotr Wickowski:
  JazzPRESS
  Bemowskie Centrum Kultury
  ul. Górczewska 201
  01-459 Warszawa

 • Marketing i reklama
 • Agnieszka Holwek:
 

WSPIERAJĄ NAS