◄ Powróć

The Flash! feat. Norbert Pajek

 
 
 24 marzec 20:00
Klub Alchemia   |   Kraków, Polska

The Flash!
Zespół powstał w 2014 roku w Krakowie z inicjatywy Sławka Pezdy. Formacja wykonuje przede wszystkim autorskie kompozycje lidera. The Flash! korzysta zarówno z akustycznego, jak elektrycznego instrumentarium, często w sposób niekonwencjonalny; chętnie eksperymentując z brzmieniem i formą. Swój styl określają jako Power Music. Jest to połączenie m.in. takich gatunków jak punk, rock, noise, drum’n’bass, free jazz oraz kolektywnej improwizacji.

Zespół dzięki swojej żywiołowości i konsekwentnemu łączeniu elementów wielu muzycznych gatunków stanowi równie wartościową, co atrakcyjną propozycję dla szerokiego grona odbiorców. Dodatkowo, jest to jeden z nielicznych tego typu zespołów na polskiej scenie muzycznej. The Flash! to laureaci drugiego miejsca na 38. międzynarodowym Konkursie Młodych Zespołów Jazzowych „Jazz Juniors.”

W grudniu 2016 ukazał się debiutancki album „Siła”.

Norbert Pajek – gitarzysta,sideman,kompozytor wykładowca w Szkole Muzyków Rockowych SM ROCK w Tarnowie.Laureat i uczestnik wielu festiwali Guitar City ,Jazz Juniors,Fama,Złota Tarka Iława, Big Band Festiwal Nowy Tomyśl,Festiwal im.M.Davisa Kielce. Współtwórca zespołów Good Stuff, Cracow Sufering Band,Energy Drink Członek Massive Experimental Quartet

Współpracował z Greg Sycz Jr. Hans Peter Salentin,Atma Anur i wieloma innymi artystami..Obecnie tworzy projekt Grupa „Trzy” z perkusistą Damianem Niewińskim i basistą Piotrem Żaczkiem,z którymi proponuje słuchaczom nieparzyste rytmy progresywne harmonie oraz żywiołowe improwizacje nazywając ten styl Progressive Heavy Jazz.

Sławek Pezda -tenor sax

Kuba Dworak- bass guitar

Max Olszewski- drums

Norbert Pajek- guitar

BILETY 25 zł przedsprzedaż/ 30 zł na bramce w dniu koncertu


Strona WWWhttps://www.facebook.com/events/413476535775581/
AddresEstery 5, 31-056 Kraków, Polska
 

Mapa


 

Dostępne terminy

 • 24 marzec 20:00

Powered by iCagenda

NAJNOWSZE WYDANIE

JazzPRESS

WIESZ O CIEKAWYM KONCERCIE?
NAPISZ DO NAS

ARCHIWUM

O NAS

 • RadioJAZZ.FM
 • Fundacja EuroJAZZ
 • JazzPRESS. Bezpłatny e-miesięcznik o jazzie i muzyce improwizowanej. Wydawcą JazzPRESSu i RadioJAZZ.FM jest Fundacja EuroJAZZ.
 • Zapraszamy do współpracy autorów, dziennikarzy - kontakt

KONTAKT

 • Redakcja miesięcznika
 • Piotr Wickowski:
  JazzPRESS
  Bemowskie Centrum Kultury
  ul. Górczewska 201
  01-459 Warszawa

 • Marketing i reklama
 • Agnieszka Holwek:
 

WSPIERAJĄ NAS